Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Krepové obliečky

  Krepové obliečky je jedno z najpredávanejších obliečok na slovenskom trhu a to hlavne vďaka svojej ľahkej údržbe. Obliečky stačí len vyprať, usušiť a je pripravené na použitie. Krepové obliečky je vyrobené zo 100% kvalitnej česanej bavlny.
  Štandardné rozmery: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatné rozmery v ponuke je zákazková výroba, tieto rozmery nemožno meniť alebo vracať.
  Z dezénov s označením "Tiež atypy" Vám na Vaše želanie ušijeme obliečky aj iných rozmerov, než uvádzame. Kontaktujte nás.

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Povlečení krep Laura béžová

  01314-LAURABEZOV
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Flower ostružina

  01307-FLOWEROSTR
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flower ostružina doporučujeme kombinovat s ostužinovým, starorůžovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Sahara šedá

  01322-SAHARASEDA
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sahara šedá doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Lino bordó

  01313-LINOBORDOL
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou Lino bordó. Krepové povlečení Lino bordó je vhodné kombinovat s tmavě šedým, černým, banánovým, medovým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení krep Kytka nugát

  01313-KYTKANUGAT
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s abstraktními květy laděné do nugátové a karamelové barvy. Krepové povlečení Kytka nugát je vhodné kombinovat s bílým, nugátovým nebo karamelovým prostěradlem.

  Povlečení krep Flér starorůžová

  01307-FLERSTAROR
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flér starorůžová doporučujeme kombinovat s bílým, starorůžovým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Flér hnědá

  01307-FLERHNEDAF
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flér hnědá doporučujeme kombinovat s banánovým, tmavě hnědým nebo nugátovým prostěradlem.

  Povlečení krep Podzim modrý

  01318-PODZIMMODR
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem listí. Povlečení Podzim modrý doporučujeme kombinovat s bílým, karamelovým nebo okrovým prostěradlem.

  Povlečení krep Velké růže fialové

  01327-VELKERUZEF
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem fialových růžiček na bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s purpurovým, fialovým, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík šedý na bílém

  01318-PUNTIKYBNB
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu se vzorem šedých puntíků. Povlečení Puntík šedý na bílém je vhodné kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Podzim vínový

  01318-PODZIMVINO
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem listí. Povlečení Podzim vínový doporučujeme kombinovat s bílým, vínovým, banánovým, karamelovým, černým nebo hráškovým prostěradlem.

  Povlečení krep Peříčka

  01318-PERICKAPER
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem peříček. Povlečení Podzim modrý doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě šedým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík opál na bílém

  01318-PUNTIKABNB
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu se vzorem puntíků v opálové barvě. Povlečení Puntík opál na bílém je vhodné kombinovat s bílým nebo opálovým prostěradlem.

  Povlečení krep Pyramidy fialové

  01318-PYRAMIDYFI
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení s geometrickým vzorem trojúhelníků. Povlečení Pyramidy fialové doporučujeme kombinovat s fialovým, bílým, tmavě šedým, bánánovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Liána fialová

  01314-LIANAFIALO
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení laděné do fialové barvy. Povlečení Liána fialová doporučujeme kombinovat s purpurovým, fialovým, bílým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Flower kiwi

  01307-FLOWERKIWI
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flower kiwi doporučujeme kombinovat se žlutým, kiwi, bílým a okrovým prostěradlem.

  Povlečení krep Káva hnědá

  01313-KAVAHNEDA1
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Dezén Káva hnědá je laděný do hnědých tónů se zajímavým vzorem. Doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení krep Krystal bílý na kiwi

  01313-KRYSTALNKI
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jemný geometrický vzor v bílé barvě na kiwi podkladu. Povlečení Krystal bílý na kiwi doporučujeme kombinovat s bílým nebo kiwi prostěradlem.

  Povlečení krep Lino modré

  01313-LINOMODRED
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou Lino modré. Krepové povlečení Lino modré je vhodné kombinovat s okrovým, tmavě šedým, šedým, banánovým nebo denim prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík bílý na béžovém

  01318-PUNTBINABE
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na béžovém podkladu s motivem puntíků v bílé barvě. Povlečení Puntík bílý na béžovém doporučujeme kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Pampelišky 3D vínové

  01318-PAPAMVINOV
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení laděné do šedých tónů s motivem pampelišek. Povlečení Pampelišky 3D vínové je vhodné kombinovat s bílým nebo vínovým prostěradlem.

  Krepové obliečky

  Filter by:

  Clear All
  Min: € 3,00 Max: € 54,00
  3 54