Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Krepové obliečky

  Krepové obliečky je jedno z najpredávanejších obliečok na slovenskom trhu a to hlavne vďaka svojej ľahkej údržbe. Obliečky stačí len vyprať, usušiť a je pripravené na použitie. Krepové obliečky je vyrobené zo 100% kvalitnej česanej bavlny.
  Štandardné rozmery: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatné rozmery v ponuke je zákazková výroba, tieto rozmery nemožno meniť alebo vracať.
  Z dezénov s označením "Tiež atypy" Vám na Vaše želanie ušijeme obliečky aj iných rozmerov, než uvádzame. Kontaktujte nás.

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Povlečení krep bílá UNI

  01302-000000BILE
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení v bílé barvě lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Laura béžová

  01314-LAURABEZOV
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Vlčí máky červené

  01327-00VLCIMAKY
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Romantický dezén povlečení Vlčí máky přímo lákají k odpočinku. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep žlutá UNI

  01331-00000ZLUTA
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení ve žlutém provedení lze kombinovat s široukou škálou barev prostěradel dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Chmýří bílé

  01309-CHMIRICBIL
  Z € 3,45 s DPH
  Krepové povlečení v moderní černobílé kombinaci barev s motivem chmýří. Povlečení doporučujeme kombinovat s černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Fata morgána fialová

  01307-FATAMORFIA
  Z € 3,45 s DPH
  Krepové povlečené laděné do šedé a fialové barev. Povlečení Fata morgána fialová je vhodné kombinovat s bílým, purpurovým, fialovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Flower ostružina

  01307-FLOWEROSTR
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flower ostružina doporučujeme kombinovat s ostužinovým, starorůžovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Sahara šedá

  01322-SAHARASEDA
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sahara šedá doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka pudrová

  01301-ANEZKAPUDR
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem květinek na pudrovém podkladu. Krepové povlečení Anežka pudrová je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka bílá

  01301-ANEZKABILA
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem květinek na bílém podkladu. Krepové povlečení Anežka bílá je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka bílá/pudrová DUO

  01301-ANEZKADUOO
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. DUO povlečení s jemným vzorem květinek na bílém podkladu. Druhá strana bílé květinky na pudrovém podkladu. Krepové povlečení Anežka bílá/pudrová DUO je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Otman modrý

  01317-OTMANMODRY
  Z € 3,45 s DPH
  Krepové povlečení laděné do modrých tónů s motivem květin. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, šedým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení krep Patricie bílá

  01318-PATRICIEBI
  Z € 3,45 s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s bordó květy. Povlečení Patricie bílá je vhodné kombinovat s bordó nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Patricie bordó

  01318-PATRICIEBO
  Z € 3,45 s DPH
  Krepové povlečení na bordó podkladu poseté květy. Povlečení Patricie bordó je vhodné kombinovat s bordó nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Patricie bílá/bordó DUO

  01318-PATRICIDUO
  Z € 3,45 s DPH
  Krepové povlečení Patricie bílá/bordó DUO. Kombinace dvou dezénů. Povlečení Patricie bílá/bordó DUO je vhodné kombinovat s bordó nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Luis bordó

  01314-LUISBORDOL
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Květinový vzor na bordó podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s bordó, tmavě šedým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Luis šedý

  01314-LUISSEDYLU
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Květinový vzor na šedém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s bílým, šedým, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Motýl vínový

  01315-MOTYLVINOV
  Z € 3,45 s DPH
  Krepové povlečení s krásným motivem motýlů laděné do vínové a karamelové barvy. Povlečení Motýl vínový dopouručujeme kombinovat s vínovým, karamelovým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení krep Javor bílý

  01312-JAVORBILIX
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení v kombinaci barev lososová a bílá. Krepové povlečení Javor bílý je vhodné kombinovat s losovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Krystal modrý

  01313-KRYSTALMOD
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jemný geometrický tvar. Krepové povlečení Krystal modrý je vhodné kombinovat s bílým nebo tyrkysovým prostěradlem.

  Povlečení krep Javor bílý/losos DUO

  01312-JAVORLODUO
  Z € 3,45 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení kombinované ze dvou dezénů Javor bílý a Javor lososový. Krepové povlečení Javor DUO je vhodné kombinovat s losovým nebo bílým prostěradlem.

  Krepové obliečky

  Filter by:

  Clear All
  Min: € 3,00 Max: € 50,00
  3 50