Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Jazyk/mena
  Hľadanie

  Krepové obliečky

  Krepové obliečky je jedno z najpredávanejších obliečok na slovenskom trhu a to hlavne vďaka svojej ľahkej údržbe. Obliečky stačí len vyprať, usušiť a je pripravené na použitie. Krepové obliečky je vyrobené zo 100% kvalitnej česanej bavlny.
  Štandardné rozmery: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatné rozmery v ponuke je zákazková výroba, tieto rozmery nemožno meniť alebo vracať.
  Z dezénov s označením "Tiež atypy" Vám na Vaše želanie ušijeme obliečky aj iných rozmerov, než uvádzame. Kontaktujte nás.

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Povlečení krep Evelína vínová

  01306-EVELINAVIN
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečení ladědné do vínové barvy se zajímavým vzorem. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, vínovým, šedým, tmavě šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Galaxie vínová

  01308-GALAXIEVIN
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Bavlněné povlečení Galaxie vínová doporučujeme kombinovat s vínovým, medovým, bordó nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Laura béžová

  01314-LAURABEZOV
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Šampion červený

  01323-SAMPIONCER
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení  Šampion červený je poseto spousty kolečky. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s bílým, vínovým, červeným, černým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Vlčí máky červené

  01327-00VLCIMAKY
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Romantický dezén povlečení Vlčí máky přímo lákají k odpočinku. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Vegas starorůžový

  01327-VEGASSTARO
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy s růžovými okraji. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, starorůžovým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení krep Velké růže modré

  01327-VELKERUZEM
  Z €24,20 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem modrých růžiček na bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s denim, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení krep žlutá UNI

  01331-00000ZLUTA
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení ve žlutém provedení lze kombinovat s široukou škálou barev prostěradel dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Chmýří červené

  01309-CHMIRICHMI
  Z €24,20 s DPH
  Krepové povlečení na červeném podkladu s motivem chmýří. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Alfons růžový

  01301-ALFONSROZO
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s krásným moderním vzorem laděné do bílé, černé a růžové barvy. Krepové povlečení Alfons růžový je vhodné kombinovat s černým, bílým nebo starorůžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Chmýří bílé

  01309-CHMIRICBIL
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečení v moderní černobílé kombinaci barev s motivem chmýří. Povlečení doporučujeme kombinovat s černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Zita modrá

  01330-ZITAMODRAZ
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečení Zita modrá. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, černým nebo denim prostěradlem.

  Povlečení krep Fata morgána fialová

  01307-FATAMORFIA
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečené laděné do šedé a fialové barev. Povlečení Fata morgána fialová je vhodné kombinovat s bílým, purpurovým, fialovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Flower ostružina

  01307-FLOWEROSTR
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flower ostružina doporučujeme kombinovat s ostužinovým, starorůžovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Gardénie hnědá

  01308-GARDENIEHN
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou.  Povlečení s květy v hnědobílé kombinaci. Bavlněné povlečení Gardénie hnědá doporučujeme kombinovat s bílým, tmavě žlutým, červeným nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení krep Provázky

  01318-PROVAZKYPR
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení s moderními tvary laděné do bílé, banánové, šedé a červené barvy.

  Povlečení krep Ateliér vínový

  01301-ATELIERVIN
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem s motivem kroužků. Krepové povlečení je vhodné kombinovat s bílým, vínovým, šedým, černým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Planety béžové

  01318-PLANETYB02
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečení laděné do béžové barvy. Povlečení je vhodné kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení krep Medúza fialová

  01315-MEDUZAF003
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečení laděné do fialové a šedé barvy. Povlečení je vhodné kombinovat s fialovým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Planety černé

  01318-PLANETYC02
  Z €3,58 s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy s černými a šedými kruhy. Povlečení je vhodné kombinovat s černým, šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Sahara hnědá

  01322-SAHARAHNED
  Z €3,58 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sahara hnědá doporučujeme kombinovat s banánovým nebo cihlovým prostěradlem.

  Krepové obliečky

  Filter by:

  Clear All
  Min: €3,00 Max: €52,00
  3 52