Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Krepové obliečky

  Krepové obliečky je jedno z najpredávanejších obliečok na slovenskom trhu a to hlavne vďaka svojej ľahkej údržbe. Obliečky stačí len vyprať, usušiť a je pripravené na použitie. Krepové obliečky je vyrobené zo 100% kvalitnej česanej bavlny.
  Štandardné rozmery: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatné rozmery v ponuke je zákazková výroba, tieto rozmery nemožno meniť alebo vracať.
  Z dezénov s označením "Tiež atypy" Vám na Vaše želanie ušijeme obliečky aj iných rozmerov, než uvádzame. Kontaktujte nás.

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Povlečení krep bílá UNI

  01302-000000BILE
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení v bílé barvě lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Ateliér zelený

  01308-ATELIZELEN
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Bavlněné povlečení Ateliér zelený doporučujeme kombinovat s hráškovým, bílým, šedým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Laura béžová

  01314-LAURABEZOV
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krásný květinový vzor na béžovém a bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat se starorůžovým, béžovým, nugátovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Sahara modrá

  01322-SAHARAMODR
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sahara modrá doporučujeme kombinovat s bílým, královsky modrým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení krep Vlčí máky červené

  01327-00VLCIMAKY
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Romantický dezén povlečení Vlčí máky přímo lákají k odpočinku. Povlečení doporučujeme kombinovat s červeným, černým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep žlutá UNI

  01331-00000ZLUTA
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Jednobarevné povlečení ve žlutém provedení lze kombinovat s široukou škálou barev prostěradel dle interiéru ložnice.

  Povlečení krep Sahara šedá

  01322-SAHARASEDA
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Sahara šedá doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka pudrová

  01301-ANEZKAPUDR
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem květinek na pudrovém podkladu. Krepové povlečení Anežka pudrová je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka bílá

  01301-ANEZKABILA
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem květinek na bílém podkladu. Krepové povlečení Anežka bílá je vhodné kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Anežka bílá/pudrová DUO

  01301-ANEZKADUOO
  Z € 3,85 s DPH
  Povlečení v krepu Anežka bílá/pudrová DUO s jemným vzorem květinek na bílém podkladu. Druhá strana bílé květinky na pudrovém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým nebo béžovým prostěradlem.

  Povlečení krep Patricie bílá

  01318-PATRICIEBI
  Z € 21,34 s DPH
  Krepové povlečení na bílém podkladu s bordó květy. Povlečení Patricie bílá je vhodné kombinovat s bordó nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení krep Kytka nugát

  01313-KYTKANUGAT
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s abstraktními květy laděné do nugátové a karamelové barvy. Krepové povlečení Kytka nugát je vhodné kombinovat s bílým, nugátovým nebo karamelovým prostěradlem.

  Povlečení krep Tapeta nugát

  01324-TAPETANUGA
  Z € 27,14 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení v kombinaci barev nugát a medová. Krepové povlečení Tapeta nugát je vhodné kombinovat s medovým nebo nugátovým protěradlem.

  Povlečení krep Flér starorůžová

  01307-FLERSTAROR
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flér starorůžová doporučujeme kombinovat s bílým, starorůžovým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Flér hnědá

  01307-FLERHNEDAF
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení Flér hnědá doporučujeme kombinovat s banánovým, tmavě hnědým nebo nugátovým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík bílý na šedém

  01318-PUNTIKABNS
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na šedém podkladu se vzorem bílých puntíků. Povlečení Puntík bílý na šedém je vhodné kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení krep Tečky zelené

  01324-TECKYZELEN
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení bílé barvy se zelenými a šedým pruhy. Povlečení Tečky zelené je vhodné kombinovat s šedým, bílým nebo kiwi prostěradlem.

  Povlečení krep Velké růže fialové

  01327-VELKERUZEF
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Povlečení s jemným vzorem fialových růžiček na bílém podkladu. Krepové povlečení doporučujeme kombinovat s purpurovým, fialovým, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení krep Pyramidy kiwi

  01318-PYRAMIDYKI
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení s geometrickým vzorem trojúhelníků. Povlečení Pyramidy kiwi doporučujeme kombinovat s kiwi, hráškovým, bílým, tmavě šedým, bánánovým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení krep Káva hnědá

  01313-KAVAHNEDA1
  Z € 3,85 s DPH
  Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Dezén Káva hnědá je laděný do hnědých tónů se zajímavým vzorem. Doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení krep Puntík bílý na opálu

  01318-PUNTIKABNO
  Z € 3,85 s DPH
  Krepové povlečení na opálovém podkladu se vzorem bílých puntíků. Povlečení Puntík bílý na opálu je vhodné kombinovat s bílým nebo opálovým prostěradlem.

  Krepové obliečky

  Filter by:

  Clear All
  Min: € 3,00 Max: € 58,00
  3 58