Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Bavlnené obliečky

  Kvalitné bavlnené obliečky českého výrobcu. Bavlnené obliečky je vyrobené zo 100% kvalitnej česanej bavlny. Obliečky je od českého výrobcu Dadka Vracov.
  Štandardné rozmery: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatné rozmery v ponuke je zákazková výroba, tieto rozmery nemožno meniť alebo vracať.
  Z dezénov s označením "Tiež atypy" Vám na Vaše želanie ušijeme obliečky aj iných rozmerov, než uvádzame. Kontaktujte nás.


   

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Povlečení bavlna bílá UNI

  01101-BILAUNI000
  Z € 2,83 s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Velké růže modré

  01127-VELKERUZMO
  Z € 19,60 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem růžiček. Bavlněné povlečení Velké růže modré doporučujeme kombinovat s denim, bílým nebo olivovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káro černé

  01113-KAROCERNEK
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny v moderním designu se vzorem káro v černobílé barvě. Povlečení Káro černé je vhodné kombinovat s bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Sobi šedí

  01122-SOBISEDISE
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se zimním motivem v šedobílé kombinaci barev. Povlečení Sobi šedí je vhodné kombinovat s bílým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káro/Linea černá DUO

  01113-LINEACEDUO
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny v kombinaci dvou dezénů. Jemné černé proužky na bílém podkladu. Druhá strana dezén Káro černé. Povlečení Káro/ Linea černá DUO je vhodné kombinovat s bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Linea černá

  01113-LINEACERNA
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny v moderním designu se vzorem jemných černých proužků na bílém podkladu. Povlečení Linea černá je vhodné kombinovat s bílým nebo černým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Trojúhelníky růžové

  01122-TROJUHELNR
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s geometrickým vzorem laděné do růžové barvy. Povlečení Trojúhelníky růžové je vhodné kombinovat s šedým, tmavě šedým, bílým, starorůžovým nebo ostružinovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Sobi červení

  01122-SOBICERVEN
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se zimním motivem v červenobílé kombinaci barev. Povlečení Sobi červení je vhodné kombinovat s červeným nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Roma nugát

  01120-ROMANUGATR
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení se zajímavým drobným vzorem v kombinaci barev nugát a medová. Povlečení Roma nugát je vhodné kombinovat s nugátovým nebo  medovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny banánové/hnědé DUO

  01104-VLNYHNEDUO
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv vlnek v banánové a tmavě hnědé barvě. DUO varianta. Povlečení Vlny banánové/hnědé doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Podzim modrý

  01119-PODZIMMODR
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem listů. Povlečení Podzim modrý doporučujeme kombinovat s bílým, karamelovým nebo okrovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Pampelišky 3D

  01118-PAMPELIS3D
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny. Povlečení Pampelišky 3D hnědé je laděné do hnědých odstínů.

  Povlečení bavlna Leknín bílý/bordó DUO

  01114-LEKNINBDUO
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem, který zaujme svou elegantností. Varianta DUO. Bavlněné povlečení Leknín bílý/bordó DUO je vhodné kombinovat s bílým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení bavlna Leknín bordó

  01114-LEKNINBORE
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem, který zaujme svou elegantností. Bavlněné povlečení Leknín bordó je vhodné kombinovat s bílým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení bavlna Leknín bílý

  01114-LEKNINBILY
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem, který zaujme svou elegantností. Bavlněné povlečení Leknín bílý je vhodné kombinovat s bílým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení bavlna Ateliér béžový

  01101-ATELIER000
  Z € 2,83 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem. Bavlněné povlečení je vhodné kombinovat s banánovým, šedým, oříškovým nebo černým prostěradlem. Rozměr povlečení je 140x200, 70x90 cm.

  Povlečení bavlna Čtyřlístek bílý

  01104-CTYRLISTEB
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv bílého čtyřlístku na opálovém podkladu. Povlečení Čtyřlístek bílý doporučujeme kombinovat s opálovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Čtyřlístek bílý/opál DUO

  01104-CTYRLISDUO
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv čtyřlístku v DUO variantě. Povlečení Čtyřlístek bílý/opál DUO doporučujeme kombinovat s opálovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Čtyřlístek opál

  01104-CTYRLISTEO
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv čtyřlístku v opálové barvě na bílém podkladu. Povlečení Čtyřlístek opál doporučujeme kombinovat s opálovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny hnědé

  01104-VLNYHNEDEH
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv tmavě hnědých vlnek na banánovém podkladu. Povlečení Vlny hnědé doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny banánové

  01104-VLNYBANANO
  Z € 2,83 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv vlnek na tmavě hnědém podkladu. Povlečení Vlny banánové doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Bavlnené obliečky

  Filter by:

  Clear All
  Min: € 2,00 Max: € 40,00
  2 40