Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Bavlnené obliečky

  Kvalitné bavlnené obliečky českého výrobcu. Bavlnené obliečky je vyrobené zo 100% kvalitnej česanej bavlny. Obliečky je od českého výrobcu Dadka Vracov.
  Štandardné rozmery: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatné rozmery v ponuke je zákazková výroba, tieto rozmery nemožno meniť alebo vracať.
  Z dezénov s označením "Tiež atypy" Vám na Vaše želanie ušijeme obliečky aj iných rozmerov, než uvádzame. Kontaktujte nás.


   

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Povlečení bavlna bílá UNI

  01101-BILAUNI000
  Z € 5,24 s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá na tmavě modrém

  01108-HVEZDIBTMA
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/světle modrá DUO

  01108-HVEZDITSVM
  Z € 21,64 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na světle modrém podkladu, druhá strana světle modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Květinky modré/Proužky modré

  01118-PROUZKYFIB
  Z € 21,64 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem modrobílých proužků v kombinaci jemných květinek. Jedna strana je proužkovaná a druhá s motivem květinek. Povlečení Květinky modré doporučujeme kombinovat s bílým, denim nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Sobi šedí

  01122-SOBISEDISE
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny se zimním motivem v šedobílé kombinaci barev. Povlečení Sobi šedí je vhodné kombinovat s bílým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Leknín bordó

  01114-LEKNINBORE
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem, který zaujme svou elegantností. Bavlněné povlečení Leknín bordó je vhodné kombinovat s bílým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení bavlna Krystal losos na bílém

  01113-KRYSTALLNB
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné jemné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem v lososové barvě. Povlečení Krystal losos na bílém dopouručujeme kombinovat s bílým nebo lososovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík béžový na bílém

  01118-PUNTIKBE02
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem béžových puntíků na bílém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička tmavě modrá na bílém

  01108-HVEZDIBTMM
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných tmavě modrých hvězdiček na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/tmavě modrá DUO

  01108-HVEZDITDUO
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu, druhá strana tmavě modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na tmavě modrém

  01118-PUNTIKBTMO
  Z € 21,64 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na tmavě modrém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káva hnědá

  01113-KAVAHNEDA2
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z jemné bavlny. Dezén se zajímavým vzorem laděný do hnědých odstínů. Povlečení Káva hnědá doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gobelín modrý

  01106-GOBELINMOD
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s moderním vzorem. Bavlněné povlečení Gobelín modrý je vhodné kombinovat s bílým, šedým, černým nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička šedá na bílém

  01108-HVEZDSEDBI
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných šedých hvězdiček na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s tmavě šedým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Krystal kiwi na bílém

  01113-KRYSTALB02
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné jemné povlečení na bílém podkladu. Povlečení Krystal kiwi na bílém doporučujeme kombinovat s bílým nebo kiwi prostěradlem.

  Povlečení bavlna Tenerife modré

  01122-TENERIFMOD
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny Tenerife modré. Jemný vzor v modré barvě na bílém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na béžovém

  01118-PUNTIKBEZO
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na béžovém podkladu. Povlečení Puntík béžový doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na světle modrém

  01118-PUNTIKBE03
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na světle modrém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým nebo světlem modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Had modrý

  01104-HADMODRYHA
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv laděný do modré barvy. Povlečení Had modrý doporučujeme kombinovat se světle modrým, denim nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Had hnědý

  01104-HADDNEDYHN
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv laděný do hnědé barvy. Povlečení Had hnědý doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Planetárium šedé

  01118-PLANETARSE
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem různých krůhů. Bavlněné povlečení Planetárium šedé doporučujeme kombinovat s bílým, žlutým, šedým, tmavě šedým, karamelovým nebo bordó prostěradlem.

  Bavlnené obliečky

  Filter by:

  Clear All
  Min: € 3,00 Max: € 46,00
  3 46