Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Bavlnené obliečky

  Kvalitné bavlnené obliečky českého výrobcu. Bavlnené obliečky je vyrobené zo 100% kvalitnej česanej bavlny. Obliečky je od českého výrobcu Dadka Vracov.
  Štandardné rozmery: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 240x200 + 2x 70x90 cm. Ostatné rozmery v ponuke je zákazková výroba, tieto rozmery nemožno meniť alebo vracať.
  Z dezénov s označením "Tiež atypy" Vám na Vaše želanie ušijeme obliečky aj iných rozmerov, než uvádzame. Kontaktujte nás.


   

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Povlečení bavlna bílá UNI

  01101-BILAUNI000
  Z € 4,52 s DPH
  Jednobarevné bavlněné povlečení v bílé barvě. Bílé povlečení lze kombinovat s libovolnou barvou prostěradla dle interiéru ložnice.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá na tmavě modrém

  01108-HVEZDIBTMA
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/světle modrá DUO

  01108-HVEZDITSVM
  Z € 21,64 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na světle modrém podkladu, druhá strana světle modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým nebo světle modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Květinky modré/Proužky modré

  01118-PROUZKYFIB
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem modrobílých proužků v kombinaci jemných květinek. Jedna strana je proužkovaná a druhá s motivem květinek. Povlečení Květinky modré doporučujeme kombinovat s bílým, denim nebo královsky modrým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny banánové/hnědé DUO

  01104-VLNYHNEDUO
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv vlnek v banánové a tmavě hnědé barvě. DUO varianta. Povlečení Vlny banánové/hnědé doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Podzim modrý

  01119-PODZIMMODR
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem listů. Povlečení Podzim modrý doporučujeme kombinovat s bílým, karamelovým nebo okrovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Leknín bordó

  01114-LEKNINBORE
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s jemným vzorem, který zaujme svou elegantností. Bavlněné povlečení Leknín bordó je vhodné kombinovat s bílým nebo bordó prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny hnědé

  01104-VLNYHNEDEH
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv tmavě hnědých vlnek na banánovém podkladu. Povlečení Vlny hnědé doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Vlny banánové

  01104-VLNYBANANO
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv vlnek na tmavě hnědém podkladu. Povlečení Vlny banánové doporučujeme kombinovat s banánovým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Krystal losos na bílém

  01113-KRYSTALLNB
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné jemné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem v lososové barvě. Povlečení Krystal losos na bílém dopouručujeme kombinovat s bílým nebo lososovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Květinky fialové/Proužky fialové

  01118-PROUZKYFIA
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem fialových proužků v kombinaci jemných květinek. Jedna strana je proužkovaná a druhá s motivem květinek. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým nebo fialovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík béžový na bílém

  01118-PUNTIKBE02
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem béžových puntíků na bílém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík šedý na bílém

  01118-PUNTIKBILY
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem šedých puntíků na bílém podkladu. Povlečení Puntík bílý doporučujeme kombinovat s bílým nebo šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička tmavě modrá na bílém

  01108-HVEZDIBTMM
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných tmavě modrých hvězdiček na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Hvězdička bílá/tmavě modrá DUO

  01108-HVEZDITDUO
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s motivem drobných bílých hvězdiček na tmavě modrém podkladu, druhá strana tmavě modré hvězdičky na bílém podkladu. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Čtyřlístek denim na bílém

  01104-CTYRLIDNAB
  Z € 19,49 s DPH
  Bavlněné povlečení z kvalitní česané bavlny. Jemný motiv čtyřlístku na bílém podkladu. Povlečení Čtyřlístek denim na bílém doporučujeme kombinovat s denimovým nebo bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na růžovém

  01118-PUNTIKBRUZ
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na růžovém podkladu. Povlečení Puntík růžový doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Káva hnědá

  01113-KAVAHNEDA2
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z jemné bavlny. Dezén se zajímavým vzorem laděný do hnědých odstínů. Povlečení Káva hnědá doporučujeme kombinovat s bílým nebo tmavě hnědým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Gobelín vínový

  01106-GOBELINVIN
  Z € 3,51 s DPH
  Komfortní ložní prádlo z kvalitní jemné bavlny s moderním vzorem. Bavlněné povlečení Gobelín vínový je vhodné kombinovat s bílým, šedým, černým nebo vínovým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Peříčka

  01119-PERICKAPEP
  Z € 3,51 s DPH
  Bavlněné povlečení na bílém podkladu s jemným vzorem peříček. Povlečení Peříčka doporučujeme kombinovat s bílým, šedým nebo tmavě šedým prostěradlem.

  Povlečení bavlna Puntík bílý na tmavě modrém

  01118-PUNTIKBTMO
  Z € 21,64 s DPH
  Bavlněné povlečení s jemným vzorem bílých puntíků na tmavě modrém podkladu. Povlečení doporučujeme kombinovat s bílým prostěradlem.

  Bavlnené obliečky

  Filter by:

  Clear All
  Min: € 3,00 Max: € 43,00
  3 43